Bekletmeden Çilek Reçeli Nasıl Yapılır?/ Çilek Reçeli tarifi

Bekletmeden Çilek Reçeli Nasıl Yapılır?/ Çilek Reçeli tarifi

13 Temmuz 2019 0 Yazar: Cemile Güngör

Herkese merhabalar, Bu tarifimizde bekletmeden mevsiminde Çilek Reçeli nasıl yapılır, çilek reçeli püf noktaları nelerdir, çilek reçeli kaç dakikada pişer sorularının cevaplarını bulacaksınız.


Evet kışlık erzak hazırlıklarımıza çilek reçeli tarifimiz ile devam ediyoruz. Birçok ev hanımının yaptığı ve yeni başlayanlarınnın da yapmak istediği belki de en çok sevilen reçel çeşitlerinden olan çilek reçeli yapımını en ince ayrıntısına kadar çilek reçeli tarifi videomuzda bulabileceksiniz.

Burada şunu belirtmeliyim ki 2 hususta çok sorulan 2 tane soru var bunlar çilek reçeli sulu olursa ne yapmalıyız ve çilek reçelim koyu olursa ne yapmalıyız, burada ilkinde sulu olursa durumunda kısık ateşte kıvam alana kadar kaynatmaya devam etmeliyiz ikinci soruda katı olursa da ise yine kısık ateşte kaynarken ılık su ekleyip kıvamını azaltabiliriz.

Evet mevsiminde bekletmeden yapılan organik çilek reçeli tadına doyulmaz. Çocuklarımız için kendi ellerimizle yaptığımız sağlıklı içine glikoz şurubu girmemiş bir çilek reçeli onlar için bulunmaz bir tatlı çeşitidir aslında. Ekmek üstüne sürülerek şahane bir tatlıdır. Reçel çeşitlerinden çilek reçeli yapımı artık bu tarif ile çok daha kolay olacak , kolay çilek reçeli tarifi arıyorsanız bu tarif tam sizler için.
Çilek reçeli kalorisi ise ortalama 100 gr da 278 kaloridir . Dilerseniz buyurun reçel çeşitlerinde en sevilen çilek reçeli yapılışına geçelim
Şimdiden iyi seyirler.
Eğer videomuzu beğendiyseniz bizi ödüllendirmek için ABONE olmayı unutmayın lütfen ya da Beğeni atabilir, yorum yazabilir ya da videomuzu daha sonra izle ye kaydedebilirsiniz.
Ayrıca bizi

https://www.eliminlezzeti.com/

https://www.instagram.com/cemila_gungor/

https://plus.google.com/1172264952393

https://tr.pinterest.com/cemilagngr/

https://www.facebook.com/scemilagungor/

https://twitter.com/CemileGngr15

https://cemilagungor.tumblr.com/

adreslerinden de takip edebilirsiniz,
Afiyet olsun

Cemile Güngör Yemek Tarif Kanalımı Abone Olarak Takip ettiğiniz için çok teşekkürler.Her Takip ev hanımı olarak da kendi ayaklarımın üzerinde durmayı başarabileceğime olan inancımı arttırmakta. Sağolun
Cemile Güngör Yemek Tarif Kanalımı Abone Olarak Takip ettiğiniz için çok teşekkürler.Her Takip ev hanımı olarak da kendi ayaklarımın üzerinde durmayı başarabileceğime olan inancımı arttırmakta. Sağolun


Çilek reçeli kaç dakikada pişer. Çilek reçeli kavanoza sıcak mı konur, Çilek reçeli ne kadar kaynar, Çilek reçeli kaç dakika kaynamalı Çilek reçeli ne kadar sürede pişer, çilek reçeli ne kadar kaynamalı. Çiek reçeli yapmanın püf noktaları.