Kışlık Domates Sosu hazırlama Yemeklik- Kızartmalık

Kışlık Domates Sosu hazırlama Yemeklik- Kızartmalık

9 Eylül 2019 0 Yazar: Cemile Güngör

Herkese merhaba bugün kışlık yiyecek hazırlıklarımıza devam ediyoruz.Yemeklik, kızartmalık veya makarna için ve hatta domates çorbası için domates sosu nasıl hazırlanır, sorularının cevabını vererek devam edeceğiz.

Bugün yapacağımız vakumlu kavanozda kışlık domates sosu ile , önümüzdeki yaza kadar tüm kış boyunca rahatça tüketebileceğiniz nefis bir domates sosu tarifi yapacağız. Biz kendi bahçemizden topladığımız domateslerle bu lezzeti ikiye katladık. Sizler de yazın o enfes lezzetini bu domates sosu tarifimiz ile tüm kış yiyebilirsiniz.

Kışlık domates konsevemizi ister yemeklik domates sosu olarak ister makarna için domates sosu olarak isterseniz de Kızartmalarınız için domates sosu olarak kullanabilirsiniz.Kavanozları vakumlayarak yapacağımızdan tüm bir kış sosunuzu tüketebilirsiniz. Domates sosunuzu içine ister acı katarak isterseniz de tatlı olarak hazırlayabilirsiniz, bu tamamen sizin tercihinize bağlı.

Bu yemeklik sos tarifimiz ile önceki videolarımızda yayınladığımız biber kurutma ve patlıcan kurutma tariflerimizi birleştirdiğinizde bütün bir kış çok lezzetli yemek tarifleri yapacaksınızdır. Ayrıca bugün ne pişirsem , ne yemek yapsam gibi birçok telaşı da ortadan kaldıracaksınız ve her dakike bakkala gitme derdiniz ortadan kalkacak. Her için başı sağlık diyoruz ya işte tam da bu tür tariflerle o sağlıksız hazır gıdalardan kurtulmuş oluyoruz.

Kendi ellerimizle kışlık yiyecek hazrlıkları yani kışlık domates sosu gibi gıdalar hazırlayarak sevdiklerimizi daha sağlıklı besleyebiliriz. Dilerseniz buyurun Kavanoza Domates Sosu Nasıl Hazırlanır sorusunun cevabına geçelim. Şimdiden Afiyet Olsun Eğer videomuzu beğendiyseniz bizi ödüllendirmek için ABONE olmayı unutmayın lütfen ya da Beğeni atabilir, yorum yazabilir ya da videomuzu daha sonra izle ye kaydedebilirsiniz.

Ayrıca bizi

https://www.eliminlezzeti.com/

https://www.instagram.com/cemila_gungor

/https://plus.google.com/1172264952393…

https://tr.pinterest.com/cemilagngr

/https://www.facebook.com/scemilagungor/

https://twitter.com/CemileGngr15

https://cemilagungor.tumblr.com/

Adreslerinden de takip edebilirsiniz

Yemek Tarif Kanalımı Abone Olarak Takip ettiğiniz için çok teşekkürler.Her Takip ev hanımı olarak da kendi ayaklarımın üzerinde durmayı başarabileceğime olan inancımı arttırmakta. Sağolun
Cemile Güngör Yemek Tarif Kanalımı Abone Olarak Takip ettiğiniz için çok teşekkürler.Her Takip ev hanımı olarak da kendi ayaklarımın üzerinde durmayı başarabileceğime olan inancımı arttırmakta. Sağolun