Pankek Tarifi Orijinal

Pankek Tarifi Orijinal

23 Ocak 2020 0 Yazar: Cemile Güngör

Herkese merhaba, bugün sizlerle nefis kahvaltılık tariflerden olan orijinal pankek tarifi ve pankek hamuru nasıl yapılır ın cevabını vereceğiz.

Evet kahvaltı günümüzün en önemli öğünü ve bu gittikçe daha da değer kazanıyor bu sebeple de sabah kahvaltısı önerileri olarak sizlere pankek tarifi ve bubn gibi besleyici kahvaltılık tarifler vermeye devam edeceğim. Özellikle de çocuklar için oldukça besleyici olan pankek yapımı kolay ve çocukların da çok sevdiği bir kahvaltılık çeşitleri ndendir. Zaten kendi yaptığınız yemekler sağlıklı iken bir de kahvaltıyı sevdirecek bir çikolatalı pankek eminim işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Pankek yapılışı videomuzda pankek yapimi ve pankek hamuru için tüm püf noktalarını ve pankek malzemelerini ne kadar kullandığımızı görebileceksiniz. Kahvaltılık tarifi mizden sonra Pankek nasıl pişirili veya pankek nasıl yapılır sorusunu artık sormayacaksınız ve kendiniz kahvaltılarınızda kolayca tam kıvamında pankek yapabileceksiniz .

Dilerseniz buyurun nefis kahvaltılık tarifi miz olan Pankek yapımı tarifimize geçelim. Şimdiden deneyen herkese afiyet olasun

Pankek Malzemeleri,

2 adet yumurta,

1 çay bardağı toz şeker

1 su bardağı ılık süt,

1 paket kabartma tozu,

1 paket vanilya,

2 yemek kaşığı sıvı yağ,

1,5 su bardağı Un (su bardağı 200 ml)

Eğer videomuzu beğendiyseniz bizi ödüllendirmek için ABONE olmayı unutmayın lütfen ya da Beğeni atabilir, yorum yazabilir ya da videomuzu daha sonra izle ye kaydedebilirsiniz.

Ayrıca bizi

https://www.eliminlezzeti.com/

https://www.instagram.com/cemila_gungor/

https://plus.google.com/1172264952393

https://tr.pinterest.com/cemilagngr/

https://www.facebook.com/scemilagungor/

https://twitter.com/CemileGngr15

https://cemilagungor.tumblr.com/

adreslerinden de takip edebilirsiniz, Afiyet olsun

Nefis Yemek Tarifleri ve Hamur işi Tarifleri ve Tatlı Tarifleri Kanalı
Nefis Yemek Tarifleri ve Hamur işi Tarifleri ve Tatlı Tarifleri Kanalı