Tel Kadayıftan Efsane Fıstıklı KUŞ YUVASI Tatlısı | Şerbetli Tatlı

Tel Kadayıftan Efsane Fıstıklı KUŞ YUVASI Tatlısı | Şerbetli Tatlı

16 Mayıs 2019 0 Yazar: Cemile Güngör

Herkese selamlar, kadayıf çeşitleri tatlılarından, Tel kadayıftan Fıstıklı Kuş Yuvası tatlısı , enfes Kadayıflı, Fıstıklı ve Şerbetli Tatlı Denemeyen Pişman Olur !!!


Evet tatlı severler, bu tatlı tarifi ni yapmayan eminim pişman olur.
Ramazan için tatlı tariflerinde şerbetli ramazan tatlılarının en başında .
Sizlere Tel kadayıfdan şerbetli, fıstıklı şahane bir kadayıf tatlısı tarifi vereceğim. Hepimiz biliyoruz değil mi şerbetli tatlılara ne kadar düşkün olduğumuzu hem de kendimizden biliyoruz. üstüne bir de bu şerbetli tatlı fıstıklı tatlı ise tadına doyulmaz.

Biz yine her zamanki gibi kadayıf tatlısı nı margarinsiz saf tereyağımızla yaptık bu da lezzetine lezzet kattı, tavsiyemiz evinizde margarin kullanmamanız, ne kadar sağlıklı yiyecekler yaparsak mutfağımızda o kadar kilo problemlerinden uzaklaşırız.
Bu ş erbetli tatlı tarifimize biz fıstık kattık siz dilerseniz ceviz, fındık ve ya kuru meyvelerden de kullanabilirsiniz.
Mükembel çıtırlığıyla kadayıftan kuş yuvası tatlımız eminim ki evinize gelen misafirlerde unutulmaz bir an bırakacaktır.

Videomuzda bu şahane #fıstıklıtatlı tarifimizin tüm ayrıntılarıyla seyredebilir ve aynı anda tel kadayıftan kuş yuvası tatlısının yapımını gerçekleştirebilirsiniz.

şerbetlitatlılar ve #telkadayıf ın enfes buluşması en kolay tatlı haliyle.

Dilerseniz buyurun az malzemeli şerbetli tatlı tarifimize geçelim
Deneyen herkese şimdiden Afiyet Olsun
Eğer videomuzu beğendiyseniz bizi ödüllendirmek için ABONE olmayı unutmayın lütfen ya da Beğeni atabilir, yorum yazabilir ya da videomuzu daha sonra izle ye kaydedebilirsiniz.
Ayrıca bizi

https://www.eliminlezzeti.com/

https://www.instagram.com/cemila_gungor/

https://plus.google.com/1172264952393

https://tr.pinterest.com/cemilagngr/

https://www.facebook.com/scemilagungor/

https://twitter.com/CemileGngr15

https://cemilagungor.tumblr.com/

adreslerinden de takip edebilirsiniz,
Afiyet olsun

Cemile Güngör Yemek Tarif Kanalımı Abone Olarak Takip ettiğiniz için çok teşekkürler.Her Takip ev hanımı olarak da kendi ayaklarımın üzerinde durmayı başarabileceğime olan inancımı arttırmakta. Sağolun
Cemile Güngör Yemek Tarif Kanalımı Abone Olarak Takip ettiğiniz için çok teşekkürler.Her Takip ev hanımı olarak da kendi ayaklarımın üzerinde durmayı başarabileceğime olan inancımı arttırmakta. Sağolun


Şerbetli ramazan tatlıları, ramazan için tatlı tarifleri, iftara tatlı tarifleri, hazır kadayıf nasıl şerbetlenir, Kuş yuvası yapımı, kuş yuvası tatlısı yapımı, kuş yuvası tatlı yapımı, kuş yuvası tatlısı yapılışı, Kuş yuvası tatlısının yapılışı, kadayıflı kuş yuvası tatlısı, kadayıf kuş yuvası tatlısı tarifi, kuş yuvası tatlısı nasıl yapılır, kadayıflı tarifler,kadayıflı tatlılar, kadayıflı tatlılar, tel kadayıf tatlıları çeşitleri, tel kadayıf tatlısı tarifi Tel kadayıf tatlıları çeşitleri, Cevizli tatlılar, fındıklı tatlılar, şerbetli kadayıf tatlısı, şerbetli kadayıf, fıstıklı şam tatlısı, tel kadayıf tatlısı, osh al bulbul,
şerbetli tatlılar, pratik tatlı çeşitleri,